Bazénové příslušenství pro koupaliště,soukromé a veřejné bazény dodáváme od těchto firem : 

Společnost se zaměřená  na injekčne vytlačované plasty. Firma vyrábí nejvíce plastové komponenty  pro bazény (skimmery, dnové vpustě, světla, trysky, atd.)


Firma se věnuje výrobě bazénových filtrů. Specializuje se na produkci ovíjených , vyfukovaných a injekčně vytlačovaných filtrů.


Společnost vyrábí průmyslové komerční filtry a doplňky z  polyesteru pomocí válcování a stříkacích procesů. Jedná se hlavně o produkty jako filtry, vybavení filtračních stanic,odrazová prkna a vybavení sprch.


 Metalast vyrábí kovové součásti pro všechny druhy bazénových komponentů kde je vyhodné použití nerezové oceli. Mezi hlavní produkty se řadí žebříky, sprchy, navijáky a materiál používaný při soutěžích a filtry.


 
Firma se věnuje výrobě doplňků pro malé domácí bazény a dodávkám náhradních dílů všech předchozích společností. Dodává hlavně zahrnují filtrační monobloky, žebříky pro nadzemní bazény, elektrické ohřívače a vybavení ultrafialové dezinfekce .Všechny společnosti mají certifikaci ISO9002, která garantuje vysokou kvalitu na všechny produkty od těchto firem. Všechny výrobky mají standartně parametry, které jsou vyžadovány od těchto oficiálních osvědčení.

Organizační struktura těchto také dovoluje velké výzkumné a vývojové oddělení které se skládá z řady techniků.Diky tomu mohou vyvíjet se nové a inovační produkty, což je klíčový faktor proč zůstavají v popředí tohoto průmyslu.

  Prospekty podrobněji